Starmix ISC L-1425 Basic - Промисловий пилосос
Промисловий пилосос для збирання пилу і води під час паралельної роботи з електроінструментом. Розроблений спеціально для тривалого безперервного професійного використання практично у всіх наявних сферах застосування. Унікальна функція електромагнітного імпульсного віброочищення фільтрів (вмикається автоматично під час перерв у роботі). Може працювати без мішка. Розетка для під'єднання електроінструмента з функцією синхронізації увімкнення та вимкнення. Система плавного пуску та зупинки. Плавне регулювання потужності. Світловий індикатор падіння повітряного потоку під час засмічення фільтра. Датчик рівня води (сенсор) з автоматичним вимкненням. Збільшений майданчик для інструменту. Усередині контейнера є поворотна заслінка для раціонального використання паперового або поліетиленового мішка для сміття. Пилосос обладнаний зручним місцем для зберігання шланга та шнура. Компактна сучасна конструкція. Простота очищення контейнера. Завдяки спеціальному гачку та стрічці-липучці є можливість фіксування шнура та шланга. Модернізована та запатентована технологія фільтрів. Контейнер має подвійні стінки, а також він ударостійкий і стійкий. Сучасний дизайн. Висока мобільність завдяки зручним переднім і задніх колесам. В комплект постачання входить два касетні фільтри (площа фільтрувальної поверхні 9600 см2);

ВІДЕОДЕМОНСТРАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starmix |
| Країна виробник | Італія |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Розрідження | 270 мбар |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Кількість турбін | 1 |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність (макс.), л/сек | 73 |
| Об'єм бака (макс.), брутто/пиль/рідина | 25/20/15 |
| Радіус дії (м) | 13-14 |
| Номінальна потужність (макс.), Вт | 1400 |
| Серія | ISC |
| Довжина всмоктувального шланга (м) | 3.2 |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Діаметр приладдя (мм) | 35 |
| Площа для чищення поверхні фільтра: | 9600 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 8 (гума) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 12.7 кг |
| Комплектація | |
| Основний фільтр | FКP 4300 (полиэфирный) |
| Флісовий фільтр-мішок, клас М | х1шт. FBV 25-35 |
| Комплект аксесуарів | Basic |
| Спеціальний "РЕ" фільтр-мішок, клас Н/На | немає |
| Обладнання | |
| Датчик рівня рідини в баку | да |
| Електромагнітне вібро-очищення фільтра | так — у перервах роботи |
| Розетка для під'єднання електроінструмента | да |
| Регулювання потужності | так, плавна |
| Світловий індикатор забруднення фільтра | да |
| Система плавного пуску/установлення | да |
| Антистатична обробка | да |
| Ручка з гачком для намотування шнура/фіксації шланга | так/ні |
| Майданчик для зберігання аксесуарів | да |