Starmix iPulse М - 1635 Safe Plus - Промисловий пилосос 018638
Автоматична електромагнітна система віброочищення фільтрів Permanent Clean. Система постійно залучена в роботі та забезпечує безперервне очищення кожного зі касетних фільтрів, у міру його забруднення. Це забезпечує безперервну роботу, без втрати сили всмоктування й витрачання часу на примусове очищення фільтра. Докладніше з роботою системи очищення фільтрів Permanent Clean пилососа Starmix Ви можете ознайомитися в прикладеному відеоматеріалі. Цей водопилосос для збору сухого, рідкого бруду та роботи з електроінструментом являє собою дуже зручний апарат, придатний для універсального застосування на будь-яких підприємствах ремісничої та промислової сфери, наприклад, у майстернях, під час проведення будівельних і будівельно-віддільних робіт, на підприємствах гуртової та роздрібної торгівлі, в автосалонах і автосервісах, автомобільних мийках, на промислових підприємствах, у різних організаціях і сільському господарстві. Бак з ударостійкого пластику. Місце для приладдя і тримач трубок. Розетка для під'єднання інструмента з автоматичною системою вмикання/вимикання. Синхронізація роботи з турбіної пилососа, що всмоктується. Довжина мережевого шнура 8 м. Мотор потужністю 1600 Вт забезпечує вищу силу всмоктування (280 мбар) і продуктивність (75 л/сек), порівнюючи зі стандартною моделлю. Універсальний міцний корпус. Верхня частина легко знімається й розбирається. 2 касетні фільтри. Легко змінюються, без застосування спеціальних інструментів і зусиль. Розетка для під'єднання інструмента з автоматичною системою вмикання/вимикання до 2400 Вт. Перемикач для роботи з пластиковим пилозбірником. Перемикач діаметра шланга, коліщатко-перемикач є на передній панелі пилососа. Датчик забруднення фільтра (під час забивання фільтра загоряється лампочка). Плавність і енергобезпека системи увімкнення. Інерційна автоматика для повного очищення шланга всмоктування після вимкнення. Датчик рівня води з автоматичним вимкненням. Антистатичний захист. Спеціальна ручка на верхній секції пристрою та відкидний тримач, з можливістю намотування шланга та мережевого шнура. Помітні навіть на будмайданчику мережевий шнур і шланг червоного кольору
Розроблений спеціально для:
Тривалого професійного використання під час проведення будівельних та опоряджувальних робіт! Безперервного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехулярах, майстернях. Збіру шкідливого для здоров'я дрібнодисперного пилу безпосередньо в місцях його виникнення, під час роботи з електроінструментом — свердління, шліфування, пиляння тощо. Збирання бетонного, цементного, гіпсового пилу, під час роботи з каменем, деревом, лакофарбовими матеріалами, а також із токсичними речовинами! Забезпечує безпечне та ефективне збирання пилу класу "М", ступінь утримання пилу 99.99%

ВІДЕОДЕМОНСТРАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starmix |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Розрідження | 280 мбар |
| Кількість турбін | 1 |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність (макс.), л/сек | 75 |
| Об'єм бака (макс.), брутто/пиль/рідина | 35/25/22 |
| Радіус дії (м) | 13-14 |
| Номінальна потужність (макс.), Вт | 1600 |
| Серія | iPulse |
| Довжина всмоктувального шланга (м) | 5 |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Діаметр приладдя (мм) | 35 |
| Площа для чищення поверхні фільтра: | 9600 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 8 (гума) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Вага | 16.8 кг |
| Комплектація | |
| Основний фільтр | FКP 4300 (полиэфирный) |
| Флісовий фільтр-мішок, клас М | немає |
| Губчастий фільтр для збору рідини | х 3 шт. |
| Комплект аксесуарів | EWA |
| Обладнання | |
| Датчик рівня рідини в баку | да |
| Електромагнітне вібро-очищення фільтра | так — у перервах роботи |
| Розетка для під'єднання електроінструмента | да |
| Регулювання потужності | так, плавна |
| Світловий індикатор забруднення фільтра | да |
| Система плавного пуску/установлення | да |
| Антистатична обробка | да |
| Ручка з гачком для намотування шнура/фіксації шланга | так/да |
| Майданчик для зберігання аксесуарів | да |