Starmix uClean ARDL — 1432 EHP-Промисловий пилосос
Пилососипрофесійні Starmix розроблені для подальшого використання для збирання пилу, сміття та інших відходів, які у великих кількостях утворюються під час ремонту приміщень, на підприємствах і будівництвах. Зазвичай, у цих сферах пилку однією лише не обходиться, тому для професійної прибиральної техніки відважна здатність всмоктувати дерев'яну та металеву стружку, шматочки цегли штукатурки, каміння.
Мати вбудований майданчик або в цеху професійний будівельний пилосос дуже зручно, оскільки використання такого приладу дає змогу істотно спростити процес прибирання. Ефективність цього агрегата пояснюється тим, що пилосос іолектроінструмент працює паралельно, тобто, осколки та пил відразу жорсткі в бак пилососа, не засмічуючи все навколо. Система циркуляції повітря «Циклон» сприяє чималому збільшенню потужності всмоктування. Імпульснаочистка фільтрів, яка використовується в пилососах Starmix, дає змогу підтримувати рівень цього параметра незмінно високим. Великі частинки сміття й пил легко вимикається з фільтрувального матеріалу. Запуск системи очищення відбувається автоматично, під час спрацьовування датчика, який у процесі роботи пилососа контролює становлення фільтра.
Професійні мийні пилососи від компанії Starmix тішать не тільки своєю високою якістю функціональністю, але й доступною ціною, яка, безсумнівно, сподобається таким агрегатам. Німецьким інженерам вдалося навчити професійний пилосос не тільки справлятися з пилом і твердими відходами, але й успішно збирати з різних поверхонь воду та інші рідини!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starmix |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Розрідження | 259 мбар |
| Кількість турбін | 1 |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність (макс.), л/сек | 69 |
| Об'єм бака (макс.), брутто/пиль/рідина | 32/28/21 |
| Радіус дії (м) | 11,2-12,2 |
| Номінальна потужність (макс.), Вт | 1400 |
| Серія | uClean ARDL |
| Довжина всмоктувального шланга (м) | 3.2 |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Діаметр приладдя (мм) | 35 |
| Площа для чищення поверхні фільтра: | 3600 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Комплектація | |
| Основний фільтр | FPPR 3600 (полиэфирный) |
| Флісовий фільтр-мішок, клас М | х1шт. FBV 25-35 |
| Губчастий фільтр для збору рідини | х1шт. FSS 1200 |
| Комплект аксесуарів | ЕНР |
| Обладнання | |
| Намотування шланга та мережевого шнура | да |
| Універсальна ручка-гальмо | да |
| Датчик рівня рідини в баку | да |
| Відділення для зберігання аксесуарів | да |
| Електромагнітне вібро-очищення фільтра | так — у перервах роботи |
| Розетка для під'єднання електроінструмента | да |
| Регулювання потужності | так, плавна |
| Світловий індикатор забруднення фільтра | да |
| Система плавного пуску/установлення | да |
| Антистатична обробка | да |
| Гальмівний майданчик SmartStop | да |