Пилосос Starmix NSG uClean 1420 HK — пилосос із 20 л-баком для професійного прибирання, для збору сухого сміття, пилу та рідини.
Розроблений для тривалого та безперервного прибирання приміщень різного призначення: торгові та офісні приміщення, цеха, виробничі та складські площі, ресторани, кафе та готелі.
Функціональні особливості:
- Високошвидкісний (до 44 000 об/хв) мотор останнього покоління зі збільшеною майже на 20% ефективністю. За споживаної потужності 1400 Вт забезпечує максимальний потік 69 л/с. і розрідження до 259 МБар.
- Функція видування: під час під'єднання шланга забезпечить потік повітря до 69 л/с. швидкістю 215 км/год.
- Майданчик для зберігання аксесуарів.
- Датчик рівня рідини в баку.
- Зручне намотування та фіксація шланга та мережевого шнура для зберігання й перенесення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starmix |
| Країна виробник | Італія |
| Розрідження | 259 мбар |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Кількість турбін | 1 шт. |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого патрубка | 1.75 м |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |
| Довжина шнура | 8 м |
| Рівень шуму | 72.5 дБ |
| Вага без приладдя | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність (макс.), л/сек | 69 |
| Об'єм бака (макс.), брутто/пиль/рідина | 20/16/10 |
| Радіус дії (м) | 9,75-10,75 |
| Номінальна потужність (макс.), Вт | 1400 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 550 мм |
| Комплектація | |
| Основний фільтр | FP 3600 (целюлоза) |
| Флісовий фільтр-мішок, клас М | х1шт. FBV 20 |
| Губчастий фільтр для збору рідини | х1шт. FSS 1200 |
| Комплект аксесуарів | HK |
| Обладнання | |
| Намотування шланга та мережевого шнура | да |
| Універсальна ручка-гальмо | да |
| Датчик рівня рідини в баку | да |
| Відділення для зберігання аксесуарів | да |
| Функция выдува | да |