Економія електроенергії до 40%: конструкція та технологія нових обертально-орбітальних полірувальних машин Рупес сприяють чималому економству електроенергії, порівнюючи з традиційними поліральними машинами.
Без голограм: голограми — це сліди, що залишаються традиційними полірувальними машинами. Обертально-орбітальні полірувальні машини нового покоління не створюють голограм і гарантують високу якість фінішного оброблення навіть за одного проходу.
Простота використання: полірування завжди вважалося роботою, що вимагають досвіду та майстерності. Недосвідченість у поліруванні може призводити до пошкоджень поверхні. RUPES вдалося знизити такий ризик завдяки своїй новій обертально-орбітальній полірувальній системі.
Висока якість оброблення: під час полірування завжди хочеться отримувати глибину кольору та сяйливий блиск. Компанія Рупес під час розроблення своїх полірувальних машин враховує це та допомагає досягати найкращих результатів у обробці поверхні.
Максимальний контроль: полірувальні машини RUPES вирізняються своєю легкістю, простотою та гарною керованістю. Завдяки цим якостям досягаються результати вищої якості.
Без перегрівання поверхні: під час полірування необхідно забезпечувати температурний режим. Обертально-орбітальний рух і технічні характеристики нових полірувальних машин Рупес дають змогу уникнути перевищення меж температури та уникнути перегрівання поверхні.
Велика поверхня контакту: використання нових обертально-орбітальних полірувальних машин RUPES дасть змогу використовувати на 100% поверхню полірувального диска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Амплітуда коливань | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Додаткові харакстеристики | |
| Комплектація | LUX |