| Привод | Ексцентриковий |
| Розмір підошви, мм. | 125 |
| Хід ексцентрика, мм. | 15 |
| Потужність ел.двигуна, Вт. | 950 |
| Кілікість обертів, об/хв | 2000…5000 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Довжина кабелю, м. | 3 |
| Вага, кг. | 3,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SGCB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |