Ексцентрикова (орбітальна) полірувальна машинка M15 Pro Series II від MaxShine розроблена, щоб зробити полірування безпечнішим і простішим.
Є аналогом Rupes Bigfoot 15.
У поєднанні з різними за ступенем жорсткості колами та полірованими пастами різної абразивності виконує весь спектр полірувальних робіт (усуває як глибокі подряпини та пошкодження ЛКП, так і фінішне антиголограмне полірування).
Якість збирання та компонентів на найвищому рівні, що не поступається європейським аналогам.
Потужний двигун: полірувальна машинка Maxshine DA з орбітою 15 мм. потужністю 1000 Вт забезпечує підвищений ККД двигуна, гарантуючи велику потужність і крутний момент на будь-якій поверхні. Це спрощує процес полірування, забезпечуючи водночас поверхню без завихрень і подряпин.
Розширені функції: Тригер (курок) з регульованою швидкістю й функцією блокування.
Зручний і ергономічний дизайн: полірувальна машина нової версії має збільшені прогумовані ручки та ручки.
Ідеальне балансування: ідеальне внутрішнє балансування компонентів робить полірування комфортним із мінімальною вібрацією. Це забезпечує максимальне передавання потужності на поверхню для неперевершеної корекції фарби та гарантує чудові результати полірування.
Довгий і міцний силовий кабель: силовий кабель завдовжки 4 метри забезпечує свободу рухів. Кабель також посилений в основі машини.
Без перегрівання поверхні: під час полірування необхідно забезпечувати температурний режим. Ексцентриковий (орбітальний) рух і технічні характеристики полірувальних машин ShineMate дають змогу уникнути перевищення меж температури та уникнути перегрівання поверхні ЛКП.
Створено для довговічності: все, починаючи від великих цифр на електронному регуляторі швидкості та закінчуючи тактильним зворотним зв'язком, вказує на те, що ця машина була розроблена для роботи з року в рік.
| Привод | Ексцентриковий |
| Розмір підошви, мм. | 125 |
| Хід ексцентрика, мм | 15 |
| Потужність ел.двигуна, Вт. | 950 |
| Кількість обертів, об/хв | 2000…5000 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Довжина кабелю, м. | 3 |
| Вага, кг. | 3,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxShine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |