| Основні атрибути | |
|---|---|
| Область застосування | обробка повітря |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна продуктивність | 6 г/год |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 3 кг |