
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soteco |
| Країна виробник | Італія |
| Розрідження | 230 мбар |
| Потік повітря | 765 куб.м/год |
| Ємність бака | 62 л |
| Номінальна потужність (W) | 3.5 кВт |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Бак |
| Кількість моторів (двигунів) | 3 шт. |
| Кількість турбін | 3 шт. |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 38 мм |
| Вага без приладдя | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |