
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soteco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Розрідження | 250 мбар |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Об'єм пилозбірника | 72 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 3 |
| Кількість турбін | 3 |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Ні |
| Діаметр приладдя | 38 мм |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Матеріал бака | Метал |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Насадка для м'яких меблів | Так |
| Насадка для автомобіля | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Функция выдува | False |
| Автоматичне змотування шнура | False |