Чудова потужна мийка. Найкращий варіант для тих користувачів, яким потрібен професійний АВД для тривалої роботи.
Плунжери (поршні) виготовлені з неіржавкої сталі і мають керамічне покриття, що істотно продовжує термін експлуатації апарата. Головка насоса виготовлена з ковані латуні.
Апарат обладнаний низькообертовим, безшумним і довговічним 4-х полюсним електродвигуном (1400 об./хв). У разі зменшення швидкості обертання знижується пусковий струм, рівень шуму та зношування.
Функція Total Stop — увімкнення й автоматичне вимкнення апарату в разі натискання курка на пістолеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 175 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 3.8 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 15 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |