Kranzle 2175 TS — професійна мийка високого тиску з живленням від мережі 380 В
Збалансований апарат як за ціною, так і характеристиками. У цій моделі немає барабана для намотування шланга (з-за цього апарат дешевший), але водночас потужний ел. двигун із живленням від 380 В і гарний потік води (12 л/хв, 720 л/год) роблять цей апарат одним із найбільш продаваних. Завдяки цьому спектр застосування Kranzle 2175 TS дуже широкий. У нас його купують: автомийки, СТО, сельхоз комплекси, клінінгові компанії, будівельні компанії та ін.
Плунжери (поршні) виготовлені з неіржавкої сталі і мають керамічне покриття, що істотно продовжує термін експлуатації апарата. Головка насоса виготовлена з ковані латуні.Функція Total Stop — увімкнення й автоматичне вимкнення апарату в разі натискання курка на пістолеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 175 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 3.3 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 37 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |