Апарат обладнаний із заводу швидкознімними з'єднаннями пістолета та турбофрези!
Мийка високого тиску Kranzle K 1152 TS T — новинка від німецького концерну Kr?nzle. Вона характеризується високою якістю збирання, сучасним дизайном, надзвичайно довгим терміном експлуатації й економічністю.
Апарат 1152 TS T — технічно розроблений, у новому дизайні. Має новітню технологію гідравлічного "Легкого старту", який підтримує запуск двигуна.
Новий вдосконалений K 1152 TS T має такі технічні переваги:
• Корпус помпи виготовлений у Німеччини зі спеціальної ковані латуні і гарантує довгий термін експлуатації.
• Плунжери (поршні) виготовлені з неіржавкої сталі та мають керамічне покриття, що істотно продовжує термін експлуатації апарата.
• Головка насоса виготовлена з ковані латуні.
• Безступеневе регулювання тиску та потоку води.
• Система повної зупинки. Вимкнення двигуна відбувається під час відпускання курка пістолета.
• Манометр великих розмірів із неіржавкої сталі, заповнений гліцерином.
• Шланговий барабан зі складаною ручкою й 15 метрів армованим шлангом високого тиску, надійно з'єднаний із шасі.
• Апарат обладнаний вбудованими нішами для зручного зберігання розпилювачів, копій і пістолетів.
• Шнур ел.живлення легко розмотується й фіксується через два бічні елементи кріплення, інтегровані в раму.
Метод обертання. Центральним елементом нової концепції апарата високого тиску Kranzle 1152 TS T є самонесна рама, виготовлена методом ротації — безперервним обертанням формованого виробу. Ця дуже сильна та жорстка рама забезпечує максимальну стабільність роботи за високого тиску, а мотор і насос добре захищені від впливу ззовні.
Система зворотного витоку. Надзвичайно важливим аспектом, з погляду довговічності апарата є вбудована система зворотного витоку. Можлива система витоку води в манжетах виникає через стирання ущільнень. У разі низького тиску вода через отвори знову потрапляє у впускний трубопровід насоса і в такий спосіб запобігає потраплянню води в оливну ванну та двигун.
І в майбутньому метою фірми Kr?nzle є постійний подальший розвиток спектра продукції та все більше її приведення відповідно до побажання клієнтів, завдяки безкомпромісній системі менеджменту якості.
Функцій Total Stop — вмикання й автоматичне вимкнення апарата під час натискання курка на пістолеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Споживана потужність | 2.8 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Автомобільні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 29 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 15 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |