Soteco Nevada 515 — професійний пилосос від італійського виробника. На пилососі встановлена двостадійна турбіна "Ametek" 1200 Вт (1,2 кВт) з високими потужними характеристиками: розрядження — 240 мбарів., потік повітря — 210 м куб. Турбіна by-pass з постійним охолодженням, що забезпечує безперебійну та надійну роботу.
Soteco Nevada 515 може збирати як сухий пил і сміття, так і вологий бруд із рідиною.
Виробництво та збирання 100% Італія
Бак для сміття виготовлений із неіржавкої сталі на 32 літри.
Як фільтр слугує поліестеровий синтетичний фільтр-кошик. (можна мити та прати, розрахована на дуже тривале використання).
Розмір аксесуарів —? 38 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soteco |
| Країна виробник | Італія |
| Розрідження | 240 мбар |
| Потік повітря | 210 куб.м/год |
| Ємність бака | 32 л |
| Номінальна потужність (W) | 1.2 кВт |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер, Бак |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 шт. |
| Кількість турбін | 1 шт. |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 38 мм |
| Вага без приладдя | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |