Функція Total Stop — увімкнення й автоматичне вимкнення апарату в разі натискання курка на пістолеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 660 л/год |
| Споживана потужність | 3.2 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 15 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |