Апарат обладнаний із заводу швидкознімними з'єднаннями пістолета та турбофрези!
Чудова модель для застосування в очисних роботах на автомодійних комплексах, для спец-і сільського обладнання, будівництва тощо. Виробництво 100% Німеччина.
У Kranzle Quadro 799 TS T поєднується потужність, надійність і обладнання. Використання Quadro 799 TST практично необмежене: великі автомодійні станції (автомийки), великі підприємства та заводи, використання для постійної роботи!
Плунжери (поршні) виготовлені з неіржавкої сталі та мають керамічне покриття, що істотно продовжує термін експлуатації апарата.
Головка насоса помпи виготовлена з ковані латуні. Продуктивність — 13 л/хв (780 л/год)
Апарат обладнаний низькообертовим, низькошумним і довговічним 4-х полюсним електродвигуном (1400 об./хв). У разі зменшення швидкості обертання знижується пусковий струм, рівень шуму та зношування.

Лінійка професійних автомойок Kranzle класу Quadro — це велика надійність, високий тиск, чимала продуктивність за витратою води. Встановлений насос із кованої латуні чудово зарекомендував у наших умовах.
На апараті встановлений манометр, що показує поточний тиск, і система плавно регулювання тиску від 30 до 200 бар.
Завдяки вбудованому баку з поплавцевим вимкненням двигуна з'явилася захист від сухого ходу, якщо немає води, апарат Kranzle Qudro вимкнеться САМ.
Ця серія Qudro (Kranzle) може використовуватися для очищення автомобільних парків, дворових територій, мийки фасадів будівель, мийки майстерень, і мийки вантажних автомобілів, спецтехніки та ін.
Модель 799 TS T обладнана спеціальною системою зупинення двигуна - двигун вимикається через 30 секунд автоматично після відпускання курка пістолета, що зменшує знос внутрішніх вузлів і зменшує навантаження на електричну мережу (Total-Stop)
Апарат Kranzle Quadro 799 TS T обладнаний 3 поршневим осьовим насосом із латунною головкою блока циліндрів і поршнями з високоякісної сталі. Встановлений на апаратах електродвигун обладнаний повітряним охолодженням.
Розташування помпи ВД в АВД типу Qaudro — горизонтальне.
Крім вище перерахованих "плюсів" Quadro 799 TS T обладнаний барабаном для шланга високого тиску — дбайливе зберігання й простота використання.
Також у Quadro вбудований запобіжний вимикач. Якщо апарат не буде вимкнений, або, якщо пістолет не буде привведений у дію упродовж 20 хвилин, апарат автоматично вимкнеться від електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 300 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 780 л/год |
| Споживана потужність | 5.5 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Вага | 62 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 20 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |