Компактний, маневровий і міцний пилосос Starmix eCraft APL-1422 EWR (102573) для робіт з електроприладом. Ідеально підходить для швидкого використання вдома, у кімнаті для занять або в майстерні, працюючи з невеликою кількістю пилу. Орієнтовані на застосування аксесуари та продумані до дрібниць рішення роблять універсальний пилосос Starmix корисним універсальним помічником всюди, де потрібна чистота. З вбудованою розеткою й автоматичним увімкненням для зручного використання.
Фільтр очищається вручну за допомогою PressClean. Оптимізована конструкція з під'єднанням шланга, що всмоктується, до головки, забезпечує більший корисний об'єм і легке очищення.
У комплекті постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starmix |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Розрідження | 255 мбар |
| Кількість турбін | 1 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність (макс.), л/сек | 71 |
| Об'єм бака (макс.), брутто/пиль/рідина | 22/16/14 |
| Радіус дії (м) | 8.5 - 9.5 |
| Номінальна потужність (макс.), Вт | 1400 |
| Серія | eCraft L 1422 |
| Довжина всмоктувального шланга (м) | 2,5 |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Діаметр приладдя (мм) | 35 |
| Площа для чищення поверхні фільтра: | 3400 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 6 (ПВХ, червоний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Комплектація | |
| Основний фільтр | FPP 3400 (Polyester) |
| Флісовий фільтр-мішок, клас М | х1шт. FBV 22 |
| Комплект аксесуарів | EWR |
| Обладнання | |
| Датчик рівня рідини в баку | да |
| Відділення для зберігання аксесуарів | да |
| Пневмочищення фільтра | да |
| Зручне намотування та фіксування шланга та мережевого шнура | да |
| Положення паркування | да |
| Розетка для під'єднання електроінструмента | да |
| Система плавного пуску/установлення | да |
| Антистатична обробка | да |