Kranzle 10/122 укомплектована професійним армованим шлангом високого тиску завдовжки 10 метрів, професійним пістолетом ВД і плоскоструйним списом із неіржавкої сталі з розпилювальною форсункою.
Мінімийка Kranzle 10/122 використовується для миття автомобілів (не більш ніж 5 на день) мототехніки, вузлів і агрегатів на СТО, а також для чищення фасадів, тротуарів, терас, ємностей, інвентарю та ін.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 135 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Автомобільні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |